karanlıkgece

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
karanlıkgece

karanlıkgece

Facebook Salakları!‏

Admin
    Admin
    Admin

Facebook Salakları!‏ Empty Facebook Salakları!‏

Mesaj  Admin Perş. Mart 26, 2009 7:47 pm

Merhaba,
    Nasılsınız öncelikle?Size bu mailim cok tuhaf gelebilir.Bilmiyorum belkide oyle.Ben bu sayfaya daha 2 gun once üye oldum.Ve bir arkadasımı ararken,sizin infonuzla karsılastım. sizi bir yerden tanıyorum. bunu eminim zamanla cözecegim.Amacım asla sizi rahatsız etmek değil.

Sonucta ben buraya tanıdıgım arkadaslarım için geldim ,yeni birilerını bulmak icin değil.Kendimi size biraz anlatayım:Adım ....Amerika birleşik devletlerinde yasıyorum.Aslen ....liyim ve tipik ikizler burcuyum:).

Arkeolog'um ama turizim işiyle mesgulum.Zamanla sizi nerden tanıdıgımı cözmeyi umuyorum.Eger tanımıyorsam bile sizi ARKADASCA VE DOSTCA tanımak istiyorum.Eger sizi rahatsız da ettiysem şimdiden özür dilerim.Sevgi ve saygılarımla...

Not:bende sizin gibi evliyim sizi eşimlede tanıstırmak isterim.
    Yahu ben nerden evli oldum simdi )

Bir de, herkes birbirine sarılıyor,opuyor..sonra birbirinin akvaryumuna balıklar, deniz yıldızları gonderirken bir yandan bahcelere cicek, havuc,kabak ekiliyor. gercek hayatta hic bunlar oluyor mu?
    hayır.
    Aslında her şeyi bu kadar sanallaştırmak,benim hoşuma gitmiyor açıkçası.Herkes birbirine sarılamıyor öpemiyor aslında bu yüzden belki de.O kadar sanallaşıyoruz ki,gerçek hayattan uzaklaşıyoruz gibi geliyor bana.Duyularımızı,duygularımızı kaybediyoruz...

İngiltere de facebookda geçirilen zamanın ekonomiye zararı £130m (yaklaşık $260M USD) mış. Her ay 233 milyon saat işgücü kaybı oluyomuş. Yazık valla
    Bizim iş verenler duymasın onu da engellerler.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:39 am